Vybíráme toner pro tiskárnu Canon

Společnost Canon nabízí celosvětově své produkty špičkové technologie již více než 70 let. Mezi tyto produkty patří mimo jiné například multifunkční zařízení, tiskárny, kopírky nebo faxy včetně spotřebního materiálu. Tato zařízení jsou zákazníky velmi oblíbena a vyhledávána.

toner Canon do tiskárny Canon

Jestliže vlastníte tiskárnu této značky, jistě čas od času potřebujete vyměnit náplně ve vašem zařízení. Pokud se jedná o tiskárnu laserovou, potřebujete tedy doplnit vhodný toner Canon.

Na výběr máte dnes širokou škálu dodavatelů a prodejců produktů této společnosti, ale zároveň i produktů jiných společností, které jsou s touto značkou kompatibilní. Pokud se rozhodnete pro nákup neoriginálního toneru, je ovšem třeba vzít v úvahu riziko s tím spojené, tedy možnost, že pořídíte nekvalitní toner, s jehož prací nebudete spokojeni, nebo v ještě horším případě, vám může poškodit vaši tiskárnu. Je tedy obzvláště potřeba dbát pozornosti při výběru solidního dodavatele, který ručí za kvalitu prodávaných produktů. Naopak, pokud produkt pořídíte u ověřeného dodavatele, můžete obdržet kvalitní alternativní toner, plně kompatibilní s vaší tiskárnou, navíc za mnohem nižší pořizovací náklady.

I neoriginální tonery mají být certifikované a splňovat dané normy ISO. Ať se tedy rozhodnete pro nákup originálního nebo alternativního toneru, vždy vybírejte pečlivě a zjistěte si případné recenze, které by vám při výběru mohly pomoci.

Na výběr je dnes celá řada kompatibilních tonerů Canon. Jako ukázku můžeme uvést například:

Kompatibilní toner HP Q5949A / Canon CRG-708 (black). Kapacita tohoto toneru je cca 2500 stran A4 při 5 % pokrytí tisku. Tato tonerová kazeta je vyrobena francouzskou firmou ARMOR a je určena pro tiskárny značky Canon. Originální označení toneru je CRG708 – černá barva.

Nebo další možnost:

Kompatibilní toner HP CB436A / Canon CRG-713 (black), jehož kapacita je cca 2000 stran A4 při 5 % pokrytí tisku. I tento toner byl vyroben francouzskou firmou ARMOR. Originální označení toneru je CRG713 – černá barva.

Tyto tonery jsou pouze jedněmi z mnoha alternativních tonerů, které si lze pořídit.

site-admin Written by:

Be First to Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *